تبلیغات
قابوسنامه - منچستر یونایتد در دربی پیروز شد

منچستر یونایتد در دربی پیروز شد

شنبه 28 فروردین 1389 05:13 ب.ظ

نویسنده : پارسا قابوسی

    منچستر یونایتد فاتح دربی شهر منچستر شد

منچستر یونایتد در اولین بازی هفته سی و پنجم لیگ برتر با گل ثانیه های پل اسکولز منچستر سیتی را شکست داد.

در نیمه اول دو تیم بازی سریع و زیبایی را به نمایش گذاشتند منچستر یونایتد از جناح راست حملاتی را بر روی دروازه سیتی ترتیب داد و از سوی دیگر بازیکنان منچستر سیتی هم از سمت چپ با استفاده از حرکات کریگ بلیمی حملاتی را بر روی دروازه یونایتد انجام می دادند. بهترین موقعیت نیمه اول سیتی از روی ضربه ایستگاهی توز بود که با عکس العمل زیبای ون در سار مهار شد و منچستر هم چند موقعیت خوب روی حرکات والنسیا و وین رونی ایجاد کرد ولی نیمه اول در پایان با تساوی بدون گل دو تیم خاتمه یافت.

نیمه دوم بازیکنان منچستر یونایتد که نمی خواستند آخرین امیدهایشان برای قهرمانی را از دست بدهند فشار زیادی بر روی دروازه شی گیون آوردند. ولی بازیکنان سیتی به خوبی از پس حملات یونایتد برامدند و بازی مجددا به تعادل نسبی رسید. در ادامه بازی دو تیم موقعیت هایی برای زدن گل داشتند ولی این حملات بی حاصل بود تا اینکه در دقایق پایانی که بازی به شدت سریع و زیبا شده بود در حالی که به نظر می رسید تساوی بدون گل نتجه نهایی پیکار دو تیم است روی سانتر پاتریس اورا از جناح راست پل اسکولز بازیکن باتجربه یونایتد با یک ضربه سر زیبا دروازه شی گیون و منچستر سیتی را در دقیقه (۳+۹۰) باز کرد تا منچستریونایتد برای سومین بار در این فصل در ثانیه های پایانی من سیتی را شکست دهد.

ترکیب منچستر یونایتد : ون در سار، نویل، اورا، ویدیچ، اوانز، گیگز، اسکولز، فلچر، والنسیا(۸۰ اوبرتان)، گیبسون(59 نانی)، رونی(۷۴ برباتوف)

ترکیب منچستر سیتی : گیون، بریج، اونوها، توره، کمپانی، جانسون(65 ویرا)، بری، دی یونگ(۷۸ ایرلند)، آدبایور(۷۴ رایت فلیپس)، توز، بلیمی
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -